Categories

Manufacturers

Suppliers

Fabulat e Ezopit Maximize

Fabulat e Ezopit

SKU001805

Availability: In stock

$4.93

Reduced price!

-30%

$7.04

Customers who bought this product also bought:

 • Krim dhe ndeshkim, Fjodor M Dostojevski

  Krim dhe...


  Title: Krim dhe ndëshkim (hard cover)Original...

 • Ferma e kafsheve, George Orwell

  Ferma e...


  Title: Ferma e kafshëveOriginal: Animal...

 • Getsbi i Madh, Frensis Skot Ficxherald

  Getsbi i...


  Title: Getsbi i MadhOriginal: The Great...

Title: Fabulat e Ezopit (hard cover)
Original: Favole di Esopo
Category: Fables
Author: Ezopi
Albanian translator: Hasan S. Bregu
Publisher: Pegi
Year: 2009
Pgs. 44
Weight: 0.463 kg.
ISBN: 978-99956-28-51-2