Categories

Manufacturers

Suppliers

PayPal

Harry Potter dhe dhoma e te fshehtave, J.K. Rowling Maximize

Harry Potter dhe dhoma e te fshehtave, J.K. Rowling

Title: Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave, vëllimi i dytë
Original: Harry Potter and the Chamber of Secrets
Category: Novel
Author: J. K. Rowling
Albanian translator: Amik Kasoruho
Publisher: Dituria
Year: 2002
Pgs. 276
Weight: 0.351 kg
ISBN: 978-99927-47-83-8

More details

SKU000831

Availability: In Stock

$8.38

Reduced price!

-15%

$9.86

Customers who bought this product also bought:

 • Shtepia Magjike mbi Peme 10, Qyteti i fantazmave ne perendim te diellit, Mary Pope Osborne

  Shtepia...


  Title: Shtëpia Magjike mbi Pemë 10, Qyteti i...

 • Atlas Historik i Botes per femije, Enciklopedi per femije

  Atlas...


  Title: Atlas Historik i Botës për...

 • Harry Potter dhe Princi Gjakperzier, J.K. Rowling

  Harry Potter...


  Title: Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier,...

Title: Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave, vëllimi i dytë
Original: Harry Potter and the Chamber of Secrets
Category: Novel
Author: J. K. Rowling
Albanian translator: Amik Kasoruho
Publisher: Dituria
Year: 2002
Pgs. 276
Weight: 0.351 kg
ISBN: 978-99927-47-83-8