Njeqind vjet vetmi, Gabriel Garsia Markes View larger

Njeqind vjet vetmi, Gabriel Garsia Markes

SKU000594

New

Title: Njëqind vjet vetmiNovelAuthor: Gabriel Garsia MarkesAlbanian translator: Robert ShvarcPublisher: Botimet EnciklopedikeYear: 2000Pgs. 400Weight: 0.38 kg.

More details

More info

Title: Njëqind vjet vetmiCategory: NovelAuthor: Gabriel Garsia MarkesAlbanian translator: Gabriel Garsia MarkesPublisher: Botimet EnciklopedikeYear: 2000Pgs. 400Weight: 0.38 kg.

Reviews

Grade 
Silvi 05/16/2012

Pershendetje

Ky roman eshte mahnites. Situatat qe shperfaqen ne roman jane te jashtezakonshme dhe te mbrutjura me nje fryme magjike te vecante. Stili i shkrimit eshte magjik dhe menyra e ndertimit te fjalive dhe e perzgjedhjes se fjaleve eshte teper e vecante. Markez shkruan ne nje menyre qe ndoshta askush tjeter nuk mund ta arrije.

  Write your review !

  Write a review

  Njeqind vjet vetmi, Gabriel Garsia Markes

  Njeqind vjet vetmi, Gabriel Garsia Markes

  Title: Njëqind vjet vetmiNovelAuthor: Gabriel Garsia MarkesAlbanian translator: Robert ShvarcPublisher: Botimet EnciklopedikeYear: 2000Pgs. 400Weight: 0.38 kg.

  Write a review

  Accessories

  PayPal